Potahový koberec Mecatron žlutá 0,7x1,5m

Značka: Mecatron
Dostupnost U dodavatele v CZ
Kód: S2170262
235 Kč –0 % 234,99 Kč / ks 194,21 Kč bez DPH
Potahový koberec Mecatron žlutá 0,7x1,5m
Značka: Mecatron
S2170262 1
235 Kč –0 %

Potahový koberec pro reprobedny Mecatron je ideální volbou pro automobilové a koncertní reprobedny. Povrch koberce se jednoduše udržuje a odolává změnám teplotních podmínek.

Mecatron potahový koberec ve žluté barvě, o velikosti 0,7 x 1,5 metru

Ke koberci doporučuejem dokoupit lepidlo určené pro potahové látky.

 

JAK APLIKOVAT POTAHOVÝ KOBEREC

Pro začátečníky doporučujeme zvolit samolepící variantu koberce. Koberec si v hlavě rozvrhneme tak, aby nám vycházel spoj na nejméně viditelnou hranu, to znamená spodní / zadní hrana. Budeme koberec lepit od zadní spodní hrany přes zadní stěnu, vrchní stěnu, následně přední a ukončíme lepení za spodní deskou. Rozměříme šíři reprobedny a s rezervou minimálně + 5 cm na každé straně ustřihneme pruh koberce. Pozor, u samolepící verze není lepidlo až na samotnou hranu, ale je potřeba počítat s + 2 cm okrajem, kde není lepidlo.

Nyní si odlepíme cca 10 cm pruh po celé šíři a přiložíme koberec k první hraně tak, aby koberec přesahoval alespoň o 1 cm. Přitom se snažíme koberec přiložit tak, aby byl co nejrovněji vůči zbytku stěn. Nyní držíme koberec natažený a od kraje ideálně válečkem začneme silou přilepovat koberec a to směrem od kraje do středu reprobedny. Když máme přilepený první pruh, pomalu stahujeme fólii, stále držíme koberec napnutý a během stahování fólie válečkem lepíme další pruhy. Toto opakujeme až do poslední hrany. Zbytky a přesahy koberce ořízneme ostrým nožem tak, aby čepel nože byla vždy naprosto kolmo, nesmí být pod úhlem. Koberec a jeho přebytky při řezání držíme napnuté. Stejný postup opakujeme u bočních stěn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potahové látky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Typ tkaniny: Potahová
Materiál: Koberec
Samolepící: Ne
Barva: Žlutá
Šíře (cm): 70
Návin (cm): 150