Potahový koberec Mecatron modrá 0,7x1,5m

Značka: Mecatron
Dostupnost U dodavatele v CZ
Kód: S2170260
235 Kč / ks 194,21 Kč bez DPH
Potahový koberec Mecatron modrá 0,7x1,5m
Značka: Mecatron

Potahový koberec pro reprobedny Mecatron je ideální volbou pro automobilové a koncertní reprobedny. Povrch koberce se jednoduše udržuje a odolává změnám teplotních podmínek.

Mecatron potahový koberec v modré barvě, o velikosti 0,7 x 1,5 metru

Ke koberci doporučuejem dokoupit lepidlo určené pro potahové látky.

 

JAK APLIKOVAT POTAHOVÝ KOBEREC

Pro začátečníky doporučujeme zvolit samolepící variantu koberce. Koberec si v hlavě rozvrhneme tak, aby nám vycházel spoj na nejméně viditelnou hranu, to znamená spodní / zadní hrana. Budeme koberec lepit od zadní spodní hrany přes zadní stěnu, vrchní stěnu, následně přední a ukončíme lepení za spodní deskou. Rozměříme šíři reprobedny a s rezervou minimálně + 5 cm na každé straně ustřihneme pruh koberce. Pozor, u samolepící verze není lepidlo až na samotnou hranu, ale je potřeba počítat s + 2 cm okrajem, kde není lepidlo.

Nyní si odlepíme cca 10 cm pruh po celé šíři a přiložíme koberec k první hraně tak, aby koberec přesahoval alespoň o 1 cm. Přitom se snažíme koberec přiložit tak, aby byl co nejrovněji vůči zbytku stěn. Nyní držíme koberec natažený a od kraje ideálně válečkem začneme silou přilepovat koberec a to směrem od kraje do středu reprobedny. Když máme přilepený první pruh, pomalu stahujeme fólii, stále držíme koberec napnutý a během stahování fólie válečkem lepíme další pruhy. Toto opakujeme až do poslední hrany. Zbytky a přesahy koberce ořízneme ostrým nožem tak, aby čepel nože byla vždy naprosto kolmo, nesmí být pod úhlem. Koberec a jeho přebytky při řezání držíme napnuté. Stejný postup opakujeme u bočních stěn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potahové látky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Typ tkaniny: Potahová
Materiál: Koberec
Samolepící: Ne
Barva: Modrá
Šíře (cm): 70
Návin (cm): 150

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení