Výrobou reprobeden se zabýváme již od roku 2012. Naše reprobedny jsou zaměřeny pro náročné posluchače, kteří od hudby požadují více než jen rámus.

Přizpůsobení, kvalita, vyladění, precizní práce a kvalitní materiály. Naše reprobedny jsou vyhledávaným zbožím nejen do automobilů, ale také na koncerty a do domácností. Poradíme si s každým požadavkem a jako jediní v ČR vyrobíme reprobox podle zadaných parametrů od návrhu a vyladění až po 3D model a finální sestavení a dodání.

Disponujeme dlouholetým know how a silným partnerem s téměř 30 letou tradicí, který nám dodává kvalitní MDF desky a překližky. Reprobedny neděláme na koleni. Formátovací počítačem řízené pily, CNC obráběcí stroje, pokosové pily, profesionálně vybavené dílny a šikovné ruce truhláře. Toto vše nám dopomáhá ke kvalitním reprobednám, které budou sloužit dlouhá léta.

Přesvědčte se sami na našem Instagramovém účtu, kde najdete ty nejnovější reference na naše reprobedny. Níže si vytvořte nezávaznou kalkulaci nové reprobedny. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

stavba reprobeden