Hroty mosazné Dayton Audio DSS5 4ks

Značka: Dayton Audio
Dostupnost U dodavatele v EU
Kód: S21601516
1 090 Kč / sada 900,83 Kč bez DPH
Hroty mosazné Dayton Audio DSS5 4ks
Značka: Dayton Audio
S21601516 1
Doprava zdarma

Velmi kvalitní, masivní mosazné hroty Dayton Audio DSS5 určené pro high-end audio systémy. Mosazné nožičky znatelně posunou kvalitu a čistotu reprodukce a basovou odezvu na vyšší úroveň. Právě u subwooferů je toto zlepšení nejrazantnější.

Podel Dayton DSS5 díky svému průměru nabízí vyšší nosnost, tudíž je vhodný pro těžší reprobedny.

Kromě výše uvedených výhod jsou hroty také designovým prvkem. Precizně obrobená masivní mosaz s trvalým pokovením se stane dokonalým doplňkem celé reprobedny.

Hroty Dayton jsou určeny pro instalaci k reprobedně se sílou materiálu maximálně 25 mm. Hrot je vysoký 24 mm včetně podstavce a průměr je 21 mm. Šrouby i matice jsou M6. Doporučujeme otvor předvrtat vrtákem M8.

Sada obsahuje 4 kusy hrotů Dayton DSS5, 4ks šroubů M6, 4ks závrtných matic M6, 4ks mosazných podložek a 4ks pěnových polštářků pod podložky.

 

Hroty Dayton Audio přináší vždy ty nejkvalitnější materiály a čistý elegantní vzhled, proto jsou častým adeptem pro high-end reprobedny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnože a hroty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Typ: Hrot
Materiál: Kov
Upevnění: Integrovaný závit
Šíře (mm): 21
Výška (mm): 24

Špičkou ve světe hifi je americká společnost Dayton Audio. Nabídka Dayton Audio je tvořena především velmi kvalitními komponenty pro hig-end audio se zaměřením na preciznost, funkčnost, kvalitu a moderní design. Již přes 20 let je Dayton Audio zárukou zážitku z poslechu.

 

DAYTON