Hroty mosazné Dayton Audio DSS3 4ks

Značka: Dayton Audio
Dostupnost Skladem (2 sada)
Kód: S21601515
690 Kč / sada 570,25 Kč bez DPH
Hroty mosazné Dayton Audio DSS3 4ks
Značka: Dayton Audio
S21601515 1
DOPORUČUJEME

Velmi kvalitní, masivní mosazné hroty Dayton Audio DSS3 určené pro high-end audio systémy. Mosazné nožičky znatelně posunou kvalitu a čistotu reprodukce a basovou odezvu na vyšší úroveň. Právě u subwooferů je toto zlepšení nejrazantnější.

Kromě výše uvedených výhod jsou hroty také designovým prvkem. Precizně obrobená masivní mosaz s trvalým pokovením se stane dokonalým doplňkem celé reprobedny.

Hroty Dayton jsou určeny pro instalaci k reprobedně se sílou materiálu maximálně 25 mm. Hrot je vysoký 34 mm včetně podstavce a průměr je 14 mm. Šrouby i matice jsou M6. Doporučujeme otvor předvrtat vrtákem M8.

Sada obsahuje 4 kusy hrotů Dayton DSS3, 4ks šroubů M6, 4ks závrtných matic M6, 4ks mosazných podložek a 4ks pěnových polštářků pod podložky.

 

Hroty Dayton Audio přináší vždy ty nejkvalitnější materiály a čistý elegantní vzhled, proto jsou častým adeptem pro high-end reprobedny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnože a hroty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Typ: Hrot
Materiál: Kov
Upevnění: Integrovaný závit
Šíře (mm): 14
Výška (mm): 34

Špičkou ve světe hifi je americká společnost Dayton Audio. Nabídka Dayton Audio je tvořena především velmi kvalitními komponenty pro hig-end audio se zaměřením na preciznost, funkčnost, kvalitu a moderní design. Již přes 20 let je Dayton Audio zárukou zážitku z poslechu.

 

DAYTON